جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

خرید کامیون پلاک گرجستان

پلاک گرجستان

کشنده های پلاک گرجستان کشنده هایی هستند که مانند کشنده های پلاک ایرانی به راحتی میتوانند از ایران به کشور های مختلف بار حمل کنند . کشور گرجستان این امکان را برای همه مردم کشورهای مختلف داده است که بتوانند از هر جای دنیا از گرجستان خودرو یا کشنده بدون نیاز به اقامت یا شهروندی خرید کرده و صاحب ان بشوند.  شرکت ارتمیس ترانس با واردات کشنده های پلاک گرجستان و ارائه خدمات باربری و ارائه انواع مدارک لازم برای حمل بار در خدمت مردم کشور عزیزمان ایران می باشد

شرکت ارتمیس ترانس خدمات های زیر را برای کامیون های پلاک گجرستان ارایه میدهد

پشتیبانی و خدمت شرکت :

کارکنان شرکت آرتمیس ترانس برای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت و پشتیبانی کامل برای مشتریان و رانندگان یا صاحب کشنده های خود  به صورت تمام وقت و تمام روز هفته به صورت حضوری یا تلفنی در خدمت شما عزیزان می باشد.

اقامت در شهر اردبیل دفتر مرکزی شرکت :

محبوبیت شرکت آرتمیس ترانس بین همه استان ها و شهر های کشور باعث شده است که از تمام نقاط کشور مشتریان و خواستاران خاص خود رو داشته باشد و بدین دلیل ارزش مشتریان برای شرکت ارتمیس ترانس زیاد بوده و اهمیت بالایی دارد  و  به دلیل این که شرکت ارتمیس ترانس در یکی از شهر های گردشگری و زیبای ایران به نام اردبیل مقرر است برای مشتریانی که از راه دور تشریف اورده اند خدمات اقامتی موقت و گردشگری  مثل رزرو هتل در شهر زیبا و بهشتی سرعین یا گردنه زیبای حیران را ارائه میدهد

کمک هزینه برای مشتریان  که قدرت خرید نقدی کامیون را ندارند :

 شرکت ارتمیس ترانس یکی از شرکت های کار افرین کشور بوده و با راه اندازی حمل ونقل کامیون های پلاک گرجستان فرصت شغلی بسیار مناسبی را برای مردم کشور عزیزمان ایران ایجاد کرده است و یکی از خدمات بسیار مهم شرکت ارتمیس ترانس پرداخت کمک هزینه برای افرادی که سرمایه کمی برای خرید کامیون دارند است به این صورت که مشتری برای خرید کشنده خود توانایی پرداخت 80 درصد مبلغ را داشته باشد شرکت بدون سود وبهره مابقی مبلغ همان20 درصد را به صورت اقساطی از مشتری دریافت می نماید .

قسط بندی بدهی های مشتریان بدون سود و درصد :

شرکت ارتمیس ترانس برای بدهی های مشتریان خود هیچ گونه سود وهره در نظر نمیگیرد و برای این که مشتریان بتوانند به راحتی بدهی های خود را پرداخت کنند  بدهی های ان ها را به صورت ماهانه قسط بندی نمیکند بلکه به مشتری خود یا رانندگان این اجاره را میدهد که بعد از بازگشت کامیون و راننده از سفر باری خود مقداری از بدهی خود را در حدی که فشار مالی به راننده یا صاحب کامیون ایجاد نکند را دریافت نماید

اعطای وام لیزینگی برای هر مشتری :

مشتریان عزیزی که خواستار خرید کشنده از شرکت ما هستند و سرمایه کمی را برای این کار دارند میتوانند از وام لیزینگی که شرکت ارتمیس ترانس ارائه میدهد را استفاده کنند . این وام ب بیشتر برای کسانی که برای انجام معامله خود بیش از 200 میلیون تومان کسری دارند مناسب بوده و افرادی که کمتر 200 میلیون تومان کسری دارد میتواند از خدمات بدون سود بهره شرکت استفاده نماید

 

عمل به تعهدات و به موقع :

شرکت ارتمیس ترانس با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل و واردات کامیون  سال ها تلاس برای حفظ اعتبار و اعتماد مشتریان خود کرده و همچنان برای حفظ اعتبار خود به تعهدات هود به موقع عمل میکند . تعهدات شرکت ارتمیس ترانس به مشتریان و صاحبان کشنده :

  • تحویل به موقع ودر زمان مقرر کشنده معامله شده به مشتری
  • بهره برداری کمترین سود از خرید مشتری
  • عمل به کل مفاد و ماده های قید شده در قولنامه
  • تحویل کشنده ها به صورت صحیح و سالم وبدون ایراد طبق میل و خواسته مشتری
  • عمل به تعهد کمک در هزینه های سرویس و هزینه امادگیی به بارگیری
  • عمل به تعهد ارائه بار رفت و برگشت به صاحبان کشنده وپرداخت کرایه موقع بارگیری
  • عمل به تعهد پشتیبانی کامل رااندگان هنگام باربری و پشتیبانی مسیریابی کامل

تحویل کمتر  از یک ماه سفارش  مشتری :

شرکت ارتمیس ترانس به خاطر داشتن بیش از20 سال سابقه در زمینه حمل و نقل و واردات به خاطر داشتن تجربه زیاد در زمینه واردات طبق تعهدات خود کامیون خریداری شده مشتری را حداکر تا یک ماه تحویل مشتری میدهد که این زمان اغلب در بازه زمانی 15 و حتی 7 روز هم اتفاق می افتد و این برای مشتریان خوشایند بوده و مشتریان بدون معطلی زیاد به درامد خود دست می یابند.

ارایه و اخد ویزای هر کشور برای رانندکان :

یکی از خدمات بیسار محبوب شرکت ارتمیس ترانس اخذ ویزای حمل و نقل برای هرکشوری و برای هر راننده است حداکثربه مدت 15 روز انجام میشود که این مراحل از موقع خرید و معامله کشنده شروع شده و تا تحویل کامیون انجام میگردد.

ارایه انواع بار های صادراتی بدون وقفه و تاخیر :

شرکت ارتمیس ترانس در طی 20 سال علاوه بر مشتریان  توجه و اعتماد تاجر هایو صاحبان بار های کشور را نیز به دست اورده است و الان شرکت ارتمیس ترانس با بیشتر از 20 عدد تاجر و صاحب بار در حال همکاری است که این امر باعث شده بار های شرکت همیشه موجود و فراوان باشد و رانندگان هیچ تاخیر در بارگیری  نداشته باشند
پرداخت تمامی کرایه موقع بارگیری :

طبق تعهد شرکت به رانندگان و قرار داد فی مابین شرکت و راننده بیش از 80 درصد کرایه موقع بارگیری و خروج از مرز به صاحبان کشنده و رانندگان پرداخت میشود تا راننده هزینه های حمل بار تا مقصد را به همراه داشته باشد و تاخیری در تحویل بار اتفاق نیوفتد.

ارایه انواع بار های سبک و سنگین برای اکثر کشور ها :

طبق گفته های متن های بالا شرکت ارتامیس ترانس با بیشتر از 20 تاجر در حال همکاری است که همه این تاجران بار برای یک مقصد ندارند بلکه به انواع کشور های مختلف صادرات انجام میدهند و به همین خاطر شرکت بار  های با مقصد های متفاوت مثل  مسکو . بلاروس . هامبورگ . ایتالیا . هلند . لیتوانی . لهستان . ترکیه . گرجستان و….. را ارائه میدهد

پشتیبانی کامل رانندگان و رانندگان تازه کار از موقع بارگیری تا تخلیه و برگشت :

حمل و نقل بین المللی بار یکی از کار های دشوار است که نیازمند تجربه بالا دارد مدیر شرکت ارتمیس ترانس اقای نیک نام نیک یار با بیش از 40 سال سابقه حمل و نقل بین المللی تمام مسیر های حمل بار به هر کشور و شهری را تجربه دارد و این تجربیات 40 ساله خود را برای همه کارکنان شرکت و رانندگان و صاحبان کشنده قرار میدهد  تا کمک بسیار بزرگی  برای افرادی که برای اولین بار شروع به این کار کرده اند بشود و هم از ضرر ها هزینه های اضافی و سختی و دشواری کار خیلی کم بشود  تا هم اعتبار خود را نزد تاجران و مشتریان خود حفظ کند و کار را برای همه اسان بسازد .

تهیه انواع مدارک لازم برای بارگیری و حمل :

شرکت ارتمیس ترانس متشکل از شرکت  اصلی  حمل ونقل بین المللی واقع در کشور گرجستان و شرکت حمل و نقل داخلی مهر ترابر عدل گستر است که بر خلاف دیگر شرکت های موجود در کشور که سختی و تاخیر زیادی در تهیه انواع مدارک باربری بین المللی دارند شرکت ارتمیس ترانس طبق تعهد خود همه مدارک لازم برای حمل بار بین المللی مانند CMR . CARNET TIR . ودوزبلاغ و…. بدون تاخیر وبا اسانی تحویل رانندگان میدهد  .
پرداخت کمک به رانندگان برای اماده شدن به بارگیری:

طبق تعهدی که شرکت به رانندگان داده است تمامی کرایه حمل بار رفت به راننده پرداخت میشود تا بدون مشکل بار را به مقصد ببرد اگر راننده به هر دلیلی کسری هزینه برای حمل داشته باشد شرکت برای حمل بار او کمک هزینه ای در نظر گرفته است که راننده بعد بازگشت باید بدهی را پرداخت نماید.

کمک برای سرویس کامیون مثل تعویض روغن ولاستیک و …. :

اکثر کشنده های که مشتریان از شرکت خرید میکنند کشنده های کارکرده و بسیار تمیز وسالم بود است که این کشنده ها مثل هر کشنده ای نیاز به سرویس اولیه مصرفی ها دارد که شرکت این تعهد را میدهد که برای انجام سرویس ها مثل تعویض لاستیک و روغن و فیلتر و ….برای اماده سازی کشنده برای بارگیری  کمک هزینه ای پرداخت نماید تا به موقع بارگیری ودریافت کرایه از خود کرایه بدهی کسر گردد.